На матчі Ліги Європи між «Динамо» і «Скендербеу» на НСК «Олімпійський» було присутньо 24893 уболівальників.
Зазначимо, що «Динамо» виграло у суперника з Албанії з рахунком 3:1 та вийшли в лідери групи В.
© 2013, 1927.com.ua
Всі права захищенні. Використання чи передрук матеріалів лише при наявності гіперпосилання на 1927.com.ua
На матчі Ліги Європи між «Динамо» і «Скендербеу» на НСК «Олімпійський» було присутньо 24893 уболівальників.
Зазначимо, що «Динамо» виграло у суперника з Албанії з рахунком 3:1 та вийшли в лідери групи В.