Стало відомо, скільки глядачів прийшло на матч «Динамо» в Лізі Європи

Динамо Київ 14 Вересня, 19:57
Київське «Динамо» виграло у «Скендербеу» в першому турі групового етапу Ліги Європи.

На матчі Ліги Європи між «Динамо» і «Скендербеу» на НСК «Олімпійський» було присутньо 24893 уболівальників.

Зазначимо, що «Динамо» виграло у суперника з Албанії з рахунком 3:1 та вийшли в лідери групи В.