Віталій Буяльський - про свист трибун після першого тайму

Динамо Київ 14 Вересня, 20:02
Півзахисник «Динамо» Віталій Буяльський прокоментував перемогу киян у матчі проти «Скендербеу».

«Наче непогано грали перший тайм, були моменти, але пропустили. Коли покидали поле, вболівальники свистіли – це, мабуть, найбільше зачепило. Адже ми старалися, і не очікували, що так буде.



Суперник добре оборонявся, і важко було пробити оборону в першому таймі, а в другому вже з'явилися вільні зони, і через фланги ми забивали голи.



В другому таймі вони втомилися. Можливо, якби вони фізично були більш готові, то грали б так само, як у першому таймі», – розповів Віталій Буяльський.