Головний тренер «Естерсунда» Грем Поттер:
«Я дуже щасливий і гордий за гравців. Вони бігали, грали, боролися. Було важко перебудовуватися в першому таймі, але нам пощастило, що після першого тайму було 0:0. У другому таймі Зоря додала, але нам вдалося перебудуватися – і ми виграли.
Провів заміну і передав з гравцем записку, яка обійшла всю команду? Нічого надзвичайного, просто тактична перебудова на полі. Як ви побачили – ми з 4 захисників перейшли на 3. Це була установка, яку дали, щоб гравці швидше зрозуміли, як грати.
Було важко звикнути до поля і до атмосфери. Ми хотіли грати якомога вище, але не завжди виходило. Ми додали в захисті наприкінці матчу – і досягли результату. Ми підлаштовувалися під тактику Зорі, яка переходила з 4 півзахисників на 3. Намагалися покращити свою гру – і це вийшло.
Це була історична перемога. Ми пишемо нову історію».
Наставник «Зорі» Юрій Вернидуб:
«Якщо ми будемо продовжувати так грати, як сьогодні, то я не знаю, що робити. Індивідуальні помилки гравців Зорі вирішили долю матчу.
Пропустили на рівному місці, пробували зрівняти рахунок, але як вийшло, так вийшло. Не було швидкості. Як можна створювати моменти, якщо нема швидкості?. У мене склалось таке враження, що на поле вийшли зірки – будь-який контакт, одразу апеляції до арбітра. Я не чекав такого від своїх гравців.
Такі помилки, якої припустився Гречишкін, неприпустимі. Я ще можу зрозуміти молодих, але не таких футболістів. Вони не мають права припускатись таких помилок. Будемо розбиратись. Але треба з цим змиритись. Важко, але треба. Напевне, це наш рівень
Щодо перспектив Зорі у Лізі Європи, то давайте не будемо далеко загадувати. Треба для початку зіграти проти Карпат, оскільки в чемпіонаті ми теж опустились дуже низько», – розповів Вернидуб в ефірі телеканалу
«Футбол 2»
.