Дьємерсі Мбокані: «У нас попереду багато матчів і нам є що доводити вболівальникам»

Динамо Київ 15 Вересня, 07:26
Нападник київського «Динамо» Дьємерсі Мбокані прокоментував перемогу київського клубу в матчі 1-го туру групового раунду Ліги Європи.

- Звичайно, я дуже задоволений тим, що зумів забити в цій грі. Однак важливі не особисті, а командні досягнення. Щоб досягти позитивного результату потрібно багато працювати. Кожен день. У нас попереду багато матчів і нам є що доводити вболівальникам, особливо на євроарені, - сказав Мбокані.