Олександр Хацкевич: «Нам потрібно з перших хвилин грати активно і агресивно»

Динамо Київ 15 Вересня, 07:33
Головний тренер «Динамо» Олександр Хацкевич розповів каналу «Футбол» про матч з «Скендербеу».

- Нам потрібно з перших хвилин грати активно і агресивно, на це ми і налаштовували команду. Нам не вистачало швидкості при русі з м'ячем в першому таймі, хоча і були моменти.

А ще ми дуже легко давали албанцям переходити з оборони в атаку. Але в другому таймі ми вийшли, швидко забили і зрівняли рахунок, а потім вже контролювали гру.

- Після гри Ваші враження про «Скендербеу» не змінилися? Вони Вас не здивували, зігравши так, як і прогнозувалося?

- Команда у них грає в середній і короткий пас. Вони вміють працювати з м'ячем. Вони нам продемонстрували, що вміють грати в футбол. Вже почався груповий етап, тому ця перемога додасть нашій команді впевненості в подальшому.