Нападаючий «Зорі» Артем Громов:
- У першому таймі начебто добре грали, краще за суперника, мали моменти, але не забили. Потім намагалися дотиснути, але пропустили контратаку. Другий пропущений м'яч - це наслідок того, що побігли вперед.
Грали на перемогу, намагалися перемогти, але, на жаль, на табло - нуль, все мимо.
У перерві тренер просив додати в швидкості і постаратися підвищити темп, і ми намагалися, бігли вперед. Потрібно віддати належне супернику, який здорово оборонявся і вибігав в контратаки, чим скористався і виграв.
Що нас не вбиває, те робить сильнішими. Далі будемо намагатися грати краще, - сказав Громов в ефірі каналу Футбол 2.
Півзахисник «Зорі» Олександр Караваєв:
- Дуже прикро програвати в таких матчах. Розбирали суперника, і мені здається, що в чемпіонаті або проти ПАОКа вони набагато краще зіграли, ніж сьогодні.
Ми мали стільки моментів, а вони один раз в першому таймі дійшли до воріт і після перерви в епізоді з голом. Вони і так сідали до своїх воріт, а потім взагалі всі разом сіли, тому важко було забити. Дуже прикро і немає слів. Начебто створюємо моменти і переграємо суперника, але не забиваємо. Це сильно тисне морально.
Якщо суперник створює один момент за гру, а ми їх не перемагаємо, то потрібно повністю переглянути своє ставлення. Так не можна грати. Перш за все, потрібно кожному покопатися в собі, зібратися разом і поговорити. Якщо хочемо далі прогресувати і займати якісь місця в Лізі Європи або чемпіонаті, то потрібно викладатися не на 100%, а на 200%, і реалізовувати свої моменти, - сказав Караваєв в ефірі каналу Футбол 2.