Після поєдинку першого туру групового раунду Ліги Європи проти «Скендербеу» захисник «Динамо» Євген Хачеріді відповів на питання журналістів.
- Євген, чому вийшов такий невиразний перший тайм?
- Важко сказати. Довго входили в гру. Може, недооцінили суперника. Хоча кілька разів могли покарати його ще в першому таймі, але у відповідь пропустили результативну контратаку.
- Чим команду в перерві мотивував Олександр Хацкевич?
- Попросив додати, тому що вся команда була якась млява. Вийшло. Почали швидше грати, а суперник виявився до цього не готовий. Думаю, підсумковий результат матчу справедливий.
- Ти хотів пробити пенальті?
- Так (посміхається). На тренуваннях непогано виходило, але мене відмовив Сидорчук. Нічого страшного, головне, що Мбокані забив.
На нервах уболівальників ...
- Тепер не будете недооцінювати албанські команди?
- Сподіваюся, що більше такого не повториться. Не хочеться грати на нервах уболівальників.
- Наскільки тобі комфортно було грати в парі з Кадаром?
- Нормально. Звичайно, повного взаєморозуміння у нас ще немає, але все налагоджується. Він мене підстрахував, потім я його. Проблеми в цьому я не бачу.