Шлях «Динамо» до Сербії: фотозвіт

Динамо Київ 27 Вересня, 15:40
Сьогодні динамівці вирушили до Белграда, де завтра проведуть другий матч групового етапу Ліги Європи.

27 вересня делегація київського «Динамо» у складі 21 футболіста вирушила з київського аеропорту «Бориспіль» до Сербії на матч 2-го туру групового етапу Ліги Європи проти місцевого «Партизана», який відбудеться у четвер, 28 вересня (початок - о 22:05 за київським часом).

Більше світлин дивіться за цим посиланням.



© Автор фото: Сергій Ярошевський