Мілан Обрадович: «Захист «Динамо» є найсильнішою лінією команди»

Динамо Київ 27 Вересня, 19:48
​Екс-захисник «Металіста» і київського «Арсеналу» Мілан Обрадович поділився очікуваннями від майбутнього поєдинку другого туру Ліги Європи «Партизан» - «Динамо».

«Захист «Динамо» є найсильнішою лінією команди, яку цементують Віда і Хачеріді. Мбокані і Жуніор Мораєс виділяються в атаці.

У молодих гравців київської команди є величезне бажання проявити себе на європейській арені. Перевагою «Динамо» буде той факт, що матч пройде без глядачів.

«Партизан» повинен бути терплячим і шукати свій шанс в атаці, не забуваючи про захист. Адже будь-яка помилка у своїх воріт може виявитися фатальною. Матч з «Динамо» ще нічого не вирішує в групі, але важливо набирати очки в кожному поєдинку, щоб домогтися поставленої мети в Лізі Європи», - цитує Обрадовіча Sportski žurnal.