У своєму профілі в соціальній мережі «Фейсбук» Фоззі написав наступне:
«В футболі завжди є чому радіти. От добре, що Динамо немає у FIFA. Бо тоді б в них були оцінки в районі 60 балів. Зі 100 можливих. І, судячи з сьогоднішнього першого тайму, такі оцінки були б завищеними. Не кажучи вже за рівень зарплатні.
Чому вони другий тур поспіль виходять розслабленими, важко зрозуміти. Вже пару поколінь вболівальників виросло, які впевнені, що поки Лужний когось не битиме в перерві, діла не буде. І спробуй тепер таким щось сказати про розриви між лініями, або відсутність конкуренції на флангах. «Які лінії, які фланги?», - скажуть вони у відповідь: «Тільки бити».