Марлос прокоментував свій перший виклик до збірної України

Динамо Київ 30 Вересня, 18:34
Півзахисник «Шахтаря» Марлос, який днями отримав український паспорт, прокоментував свій виклик в національну команду під керівництвом Андрія Шевченка.

- Відразу хочу вибачитися. Міг би спробувати дати інтерв'ю російською мовою, але потрібно трохи більше часу, щоб розмовляти вільно. Одночасно вчу українську мову.



Надзвичайно радий тому, що став громадянином України і отримав виклик до національної збірної. Мене переповнюють емоції, - зізнався Марлос каналу «Футбол 1».