Президент ФФУ Андрій Павелко повідомив гравцям та тренерському штабу збірній України, що у випадку перемоги в матчі проти Хорватії команда отримає подвійні преміальні. Про це в ефірі програми «Великий футбол» повідомив Олександр Денисов.
Втім, про яку саме суму йде мова наразі не повідомляється.