Рибалка забив перший м'яч за «Сівасспор»

Динамо Київ 9 Жовтня, 06:58
Київський динамівець Сергій Рибалка, який зараз грає в оренді забив перший м'яч за «Сівасспор».

Зробив це він у товариському матчі проти «Адана Демірспор».

Сергій забив другий м'яч своєї команди на 63-й хвилині, а «Сівасспор» переміг в гостьовому поєдинку з рахунком 3:0.