«Перший тайм провели добре, були сконцентровані. Грали досить якісно. А ось у другому таймі стався провал на 15 хвилин. Голи якісь незрозумілі, ніхто ззаду не підказує. Так грати не можна. Зробили дитячі помилки. А з такими командами малі помилки коштують дуже дорого.
Так грати без підказок не можна. Треба вчитись вигравати такі матчі. Постійно щось таке трапляється: граємо добре, а у другому таймі проваюємся. Команда справді була мотивована, хотіла виграти.
Шевченко сказав, що якщо буде важко, то краще вибити м'яч верхом, ніж втратити його. Була велика щільність на полі, робити багато передач не виходило. У таких матчах треба виносити м'яч, щоб він був якомога далі від наших воріт», – розповів Степаненко
у ефірі телеканалу «Футбол 1»
.