«Я щасливий, що мені вдалося двічі забити в такому важливому матчі! Я запам'ятаю цей дубль на все життя. Але часу святкувати перемогу у нас немає. Попереду ще багато роботи. Нас чекають два важких матчі плей-офф... Зараз хотів би вибачитися перед нашими вболівальниками за невдачу в грі з фінами. Ми повинні були вигравати ту зустріч. Зараз би ми вже планували свою літню поїздку на ЧС.
Чи хвилювалися ми, коли рахунок був ще 0:0? Ні. Ніякої паніки не було. Ми знали, що рано чи пізно Україна дасть нам шанси для взяття їхніх воріт. Ми терпляче вичікували і були винагороджені!», - цитує Крамарича Sportske Novosti.
Герой матчу Крамарич: «Паніки не було, знали, що Україна дасть шанс...»
Автор дубля у ворота Андрія Пятова прокоментував перемогу збірної Хорватії над Україною.