Фанати «Динамо» заломились на стадіон без квитків і вивісили банери проти ФФУ та їх законів

Динамо Київ 10 Жовтня, 08:46
Ультрас «Динамо», незважаючи на заяви про бойкот матчу, все-таки були присутні на стадіоні.

Нагадаємо, перед матчем з Хорватією фанатське об'єднання WBC звернулося до фанатів «Динамо» та інших українських клубів із закликом бойкотувати матч збірної через введення паспортного контролю:

«Закликаємо всіх фанатів нашого клубу та інших українських клубів, та й взагалі адекватних вболівальників - ігнорувати матч, організатори якого, в особі ФФУ, відверто наплювали на права громадян України. У нашому розумінні борг кожного порядного фаната «Динамо» - не бути «покірним бараном», в той час коли ФФУ, порушуючи чинні закони України, робить процес покупки квитків і попадання на стадіон на цей матч можливим тільки при пред'явленні посвідчення особи».

Однак фанати «Динамо» все-таки були присутні на матчі. Вони заломились на стадіон без квитків і вивісили банери проти паспортного контролю на футбольних матчах та проти федерації футболу.





Зазначимо також, що незважаючи на те, що квитки були іменні, на вході на стадіон стюарди не перевіряли документи.