Сергій Стороженко: «ФІФА зняла з «Дніпра» 24 очки»

Футбол України 13 Жовтня, 16:13
Президент «Металіста 1925» повідомив приголовшливу інформацію щодо клубу з Дніпра.

«Мене зовсім не цікавить створення, існування та участь в змаганнях СК Дніпро. До того часу, поки Металісту 1925 не потрібно буде грати з ними матч. Звичайно, цей клуб був створений «не просто так», а для того, що б піти від боргів ФК Дніпро. Як тільки цей клуб отримає належні платежі, він буде ліквідований, а на плаву залишиться СК.

Потім, через нетривалий час, СК Дніпро буде перетворений в ФК Дніпро, очищений від боргів, і історія, за задумом його авторів, буде продовжена. Як в цій ситуації будуть відчуватися фани, які брали участь в мордобої, мене абсолютно не цікавить. Навіть, якщо Березу підставили, це не привід для побиття. Давайте займатися своїм клубом. Це найважливіше.

І так, мало не забув. ФК Дніпро підданий санкціям в вигляді зняття 24-х очок. Це санкції ФІФА», - відповів Стороженко на одне із питань на конференції.