Київський «Арсенал» підписав двох екс-гравців «Динамо»

Динамо Київ 15 Жовтня, 06:51
Київський «Арсенал» посилився двома вихованцями «Динамо» - захисником Іваном Трубочкіним і хавбеком Олександром Єрмаченком.

Іван Трубочкін та Олександр Єрмаченко вже стали гравцями «Арсенала» й можуть зіграти в найближчому матчі киян проти Кременя, який відбудеться сьогодні. Термін контрактів обох гравців розрахований до кінця 2017-го року. Про це інформує Sport Arena.

Трубочкін – вихованець київського «Динамо». Також виступав за шведський «Умеа» та білоруські «Крумкачи».

Останнім клубом Єрмаченка був «Актобе». Також футболіст грав за грузинський «Зугдіді», молдавську «Зорю», а також за «Скалу», «Динамо-2», «Сталь» і «Суми».

Зазначимо, що «Арсенал» йде лідером у турнірній таблиці Першої ліги, маючи в активі після 16-ти турів 42 очки і перевагу в 7 очок над найближчим переслідувачем «Полтавою».