Вболівальники німецького клубу третього дивізіону «Карл Цейс» після домашнього матчу з «Ганзою» повернулися додому не тільки з радістю від перемоги, але і з рибою на вечерю.
З неприємного - ця риба прилетіла їм на голови від ультрас суперника, які не полінувалися і принесли живу рибу із собою на трибуни.