Домагой Віда: «Є слово, яке я дав «Бешикташу», тому відступити від нього я не можу»

Динамо Київ 18 Жовтня, 10:26
Турецькі ЗМІ дізналися реакцію Віди на пропозицію про продовження контракту.

Захисник «Динамо» Домагой Віда не збирається продовжувати контракт з «Динамо».

«Мені приємно бачити бажання «Динамо» продовжити контракт зі мною, але є слово, яке я дав «Бешикташу», тому відступити від нього я не можу. Я хотів, щоб клуб заробив грошей на моєму трансфері, але сторони не домовилися.



Я прибуду в «Бешикташ» після закінчення мого контракту з «Динамо». Саме таке рішення ми прийняли з моєю дружиною і його не змінити», - цитує Віду Fanatik.