Сьогодні в рамках групового раунду Ліги Європи «Динамо» прийме на НСК Олімпійський швейцарський «Янг Бойз». Той самий клуб, який влітку вибив киян з Ліги чемпіонів.
Зрозуміло, що мотивація у біло-синіх позамежна, тим більше, що успіх у цій зустрічі дозволить говорити про можливість дострокового оформлення путівки вже після четвертого туру.
Є підстави розраховувати на позитивні емоції і у шанувальників команди. У всякому разі, спираючись на історичну платформу. У Лізі Європи в останніх 10-ти домашніх матчах «Динамо» зазнало лише однієї поразки. Було це 44 місяці тому, ще в період роботи Олега Блохіна.
До того ж той поєдинок з «Валенсією» 20 лютого 2014 року через революційних подій в нашій країні відбувся на нейтральній території - в кіпрській Нікосії. Поразка безпосередньо на своїй території в ЛЄ кияни зазнали ще раніше, 19 вересня 2013 року, коли в груповому раунді поступилися «Генку» (0:1).
Додамо, що переможна домашня серія «Динамо» в обох єврокубках досягла чотирьох матчів. Останній раз команда програвала «Бенфіці» в Лізі чемпіонів. Рівно рік тому - 19 жовтень 2016- го.