Про це повідомив в ефірі журналіст телеканалів «Футбол 1/2» Олег Ящук, посилаючись на слова доктора «Динамо».
Крім розсічення, у Віди також струс мозку. Після матчу хорвата відвезли в лікарню.
Участь в наступному матчі Сергія Сидорчука знаходиться під питанням. У нього проблеми з коліном, завтра зроблять МРТ.
А ось головний тренер Олександр Хацкевич не став давати будь-яких оцінок цим ушкодженням, заявивши тільки:
Ця нічия нам обійшлася дуже дорого. В плані турнірних завдань результат непоганий. У Віди серйозне розсічення, а Сидорчук завтра пройде медобстеження, поки я не можу сказати про характер його травми.
Нагадаємо, «Динамо» зіграє з «Шахтарем» 22 жовтня.