Віда не зіграє проти «Шахтаря», Сидорчук - під питанням

Динамо Київ 19 Жовтня, 21:51
Захисник «Динамо» Домагой Віда, який травмувався в матчі з «Янг Бойз», точно пропустить матч з «Шахтарем».

Про це повідомив в ефірі журналіст телеканалів «Футбол 1/2» Олег Ящук, посилаючись на слова доктора «Динамо».

Крім розсічення, у Віди також струс мозку. Після матчу хорвата відвезли в лікарню.

Участь в наступному матчі Сергія Сидорчука знаходиться під питанням. У нього проблеми з коліном, завтра зроблять МРТ.

А ось головний тренер Олександр Хацкевич не став давати будь-яких оцінок цим ушкодженням, заявивши тільки:

Ця нічия нам обійшлася дуже дорого. В плані турнірних завдань результат непоганий. У Віди серйозне розсічення, а Сидорчук завтра пройде медобстеження, поки я не можу сказати про характер його травми.





Нагадаємо, «Динамо» зіграє з «Шахтарем» 22 жовтня.