Лебедь: «Ми постараємося грати з «Динамо» у свій футбол»

Динамо Київ 23 Жовтня, 18:40
Півзахисник «Карпат» U-21 Роман Лебедь розповів про майбутній матч з «Динамо».

«Динамо» - дуже хороша команда, нам буде непросто в протистоянні з ними. Відзначив би хорошу середню лінію киян, то, як вони здорово контролюють м'яч. Упевнений, буде дуже цікава гра. Тренер постійно говорить нам про те, що не варто дивитися на статус, ім'я команди-суперника. Тому в суботу ми постараємося грати в свій футбол і здобути переможний результат», - цитує гравця офіційний сайт «Карпат».

Матч «Карпати» U-21 і «Динамо» U-21 відбудеться 28-го жовтня.