Зінченко дебютує за «Манчестер Сіті» у матчі Кубка англійської ліги

Футбол України 24 Жовтня, 09:40
Півзахисник збірної України Олександр Зінченко готовий дебютувати за «Манчестер Сіті» у матчі 4-го раунду Кубка англійської ліги проти «Вулверхемптона».

Офіційний сайт «містян» очікує на дебют українця за команду Пепа Гвардіоли та взяв у хавбека невеличке інтерв'ю з цієї нагоди.

«Я сподіваюся на свій дебют у матчі з Вулверхемптоном. Подивимось, що станеться, але, очевидно, це саме те, до чого я прагну. Я працюю більше під час поточної тренувальної сесії та вже усвідомлюю свою роль. Центральний півзахисник, на мою думку, повинен вміти зіграти на будь-якій позиції та бути сучасним. Наприклад, як Фернандінью. Він може зіграти будь-де і бути одинаково хорошим.

Кожен повинен вдосконалюватись щодня. Додавання нових аспектів у мою гру зробить мене кращим як гравця. Мені подобається тренуватися зі своїми партнерами, які мені багато допомагають.

Фернандінью допоміг мені у адаптації. Він грав за Шахтар та розмовляє російською. Я хочу грати за Сіті. Це мій дім, залишитись тут – моя мета.

У цю команду непросто пробитись, але я докладаю для цього багато зусиль. Я хочу досягти своєї мети. Хочу позитивно впливати на клуб на тренувальному полі, у роздягальні. Робити той внесок, на який я здатен», – розповів Зінченко.