«Динамо» зацікавилося форвардом «Чорноморця»

Динамо Київ 24 Жовтня, 12:41
Взимку «Динамо» може повернути до своїх лав вихованця клубу Олексія Хобленка, що виступає за «Чорноморець».

Головний тренер киян Олександр Хацкевич особисто зацікавлений в послугах 23-річного форварда. Він добре знайомий з можливостями футболіста, так як вже працював з ним під час свого перебування головним тренером «Динамо-2».

Хобленко виступав за другу команду «Динамо» з 2011 по 2016 роки. Крім того, виступав на умовах оренди за «Полтаву» і «Говерлу».

У 2016 році форвард перейшов в «Чорноморець» (спочатку на умовах оренди, потім уклав повноцінний контракт в якості вільного агента), за який забив сім м'ячів в 46 матчах, в тому числі, два м'ячі у ворота «Динамо» в цьому сезоні. Влітку 2018 року угода Хобленко з одеситами добігає кінця.

Крім киян нападаючим цікавиться ряд клубів з України, Східної Європи і Росії.