Післяматчевий коментар Володимира Шарана

Динамо Київ 25 Жовтня, 19:30
Головний тренер «Олександрії» Володимир Шаран прокоментував матч з київським «Динамо» (2:3) в 1/8 фіналу Кубка України.

«Президент клубу тільки що зайшов у роздягальню, привітав команду з грою і навіть сказав, що, незважаючи на результат, хлопці отримають преміальні за цей матч. Такі слова багато значать. Хлопці дійсно сьогодні повністю віддавалися на полі. Вважаю, ми були ближчі до перемоги, ніж «Динамо».



Ми налаштовувалися тільки на перемогу, не звертаючи уваги на склад, яким вийшов на цей матч суперник. Ми грали так, як могли. На заваді став технічний брак, але, тим не менш, намагалися грати вперед. Не вистачило майстерності. А для «Динамо», навпаки, більш високий рівень майстерності відіграв вирішальну роль: кияни забили голи, як на тренуваннях.



У першому таймі ми намагалися, перш за все, правильно грати в обороні. У перерві провели ротацію, посилили атаку, а пізніше ризикували, випускаючи Паламаря. У результаті, у нас з'явилися моменти. Найголовніше, що і фізично ми сьогодні витримали! Перший тайм хотіли зіграти надійно в обороні, а після перерви прагнули більш агресивно діяти в атаці», - сказав Шаран.