Дніпряни вчора вирвали путівку в чвертьфінал Кубка України, обігравши в серії пенальті «Чорноморець» (0:0, 8:7 по пенальті). За словами функціонера клубу, футболісти «СК Дніпро-1», тим самим показали, що їх потенціал дозволяє в подальшому отримувати виклик у національну команду.
«У мене сльози на очах. Команда від матчу до матчу набирається досвіду, б'ється до останнього. Матч проти «Чорноморця» це все показав. Я просто пишаюся, що у нас така команда. Вона боролася два тайми, потім ще два екстра-тайми, а в серії післяматчевих пенальті хлопці показали, що у них є характер і бажання перемагати», - цитує слова Берези Terrikon.com.