«Треба було вийти з групи, а потім вже вирішувати – їхати на ЧС у Росію чи ні, – каже Сергій Притула в інтерв'ю для
. – Махати руками після бійки сенсу немає. Я не знаю, яке рішення ухвалила б Федерація футболу, як захотіли б самі футболісти. Поїхати в Росію, успішно виступити – це було б добре. Але при цьому грати в країні-агресорі, коли в нас йде війна, – не дуже личить.Я би туди точно не полетів. Знаючи, що я є в чорних списках тих «днр»-«лнр», мене би там або зразу вальнули, або заарештували. А загалом – нема предмету для обговорення. Ми вилетіли, і на тому всьо – гайки».
Нагадаємо, що у відбірковому циклі ЧС-2018 збірна України посіла третє місце групи I, програвши Ісландії боротьбу за пряму путівку, а Хорватії – право зіграти у стикових матчах.