Віда, Мораєс і Корзун готуються до матчу з «Карпатами»

Динамо Київ 27 Жовтня, 13:20
Динамівці, які не змогли взяти участь у кубковому матчі проти «Олександрії» через пошкодження, вже приступили до повноцінних тренувань.

Про це розповів головний лікар «Динамо» Леонід Миронов:

- У загальній групі вже тренуються і готуються до матчу з «Карпатами» і Віда, і Мораєс, і Корзун - у них вже жодних проблем немає. Після матчу з «Олександрією» у кількох гравців були невеликі проблеми, але ми їх оперативно діагностували і ліквідували. У п'ятницю вже усі тренувалися в загальній групі - і Шепелєв, і Мбокані, у якого був незначний забій м'яза, і інші хлопці.



Три-чотири дні ще необхідно Циганкову, щоб почати працювати з м'ячем і приєднатися до тренувань в загальній групі. Поки ж він закінчує цикл спеціальних вправ, який йому призначив німецький тренер з біокінематики, який проводив у нас майстер-клас. Він здійснює корекцію всього тазостегнового кільця нашого півзахисника. Віктор уже бігає і виконує пристойний обсяг роботи.



А ось Микиті Бурді знадобиться більш тривала реабілітація - йому зробили повторну операцію на пахових кільцях, яку, як і першого разу, проводила німецький професор Ульріха Мушавек. З Німеччини Микита відразу ж вирушив на реабілітацію до Сербії, до відомого європейського реабілітолога Андре. Там він пробуде тиждень, а потім повернеться до розташування команди, де продовжить реабілітацію.