Безвиграшна серія «Динамо» в чемпіонаті України становить вже п'ять матчів - такого в історії клубу ще ніколи не було. Ускладнюється ситуація якістю гри, яка стала на рідкість примітивною. У складні моменти поєдинків динамівці збиваються на банальний навал в розрахунку на індивідуальну майстерність виконавців, але майстерності цієї, виявляється, не так багато. Організовані команди перестали боятися «Динамо» і радіти нічиїй у зустрічах з ним. Втім, зараз розмова не про гру, а про результати.
Правда, рік тому після 22-ти зіграних матчів розклад, виявляється, був ще гірше. Але тоді таку кількість поєдинків кияни провели до 23 листопада. Все літо вони спокійно виступали в тижневому циклі, готувалися до Ліги чемпіонів, де і зазнали трьох поразок з п'яти в аналізований нами період. Як і зараз, головною проблемою того «Динамо» було невміння зберегти свої ворота сухими. У цьому сезоні біло-сині забивають більше, але і пропускають в середньому більше одного м'яча за гру.
У жовтні виграли тільки один матч
Втім, рік тому була нестабільність - за невдалим матчем, як правило, йшла хороша гра. Зараз провали носять системний характер. У жовтні, наприклад, кияни провели шість поєдинків і здобули лише одну перемогу, в додатковий час. За місяць команда пропустила 11 м'ячів. У наявності - явна криза. Але і брак кваліфікованих кадрів потрібно враховувати. Рік тому у «Динамо» був Андрій Ярмоленко, який періодично один вирішував долю тих чи інших поєдинків. Хоча 29 жовтня 2016-го кияни теж грали з «Карпатами» без Ярмоленка й обіграли їх з рахунком 4:1...