«Шахтар» виплатив «Чорноморцю» преміальні за перемогу над «Динамо»

Динамо Київ 30 Жовтня, 20:19
«Шахтар» простимулював одеський «Чорноморець» за те, що вони відібрали очки в «Динамо».

«Чорноморець» в Одесі у 12 турі переміг київське «Динамо» з рахунком 2:1. За це донецький «Шахтар» виплатив «Чорноморцю» преміальні.

Головний тренер одеситів Олег Дулуб хотів, щоб цю суму поділили серед його підопічних, але тренера поінформували, що преміальні підуть в основному на інші цілі, а футболісти отримають лише частину грошей, - повідомляє Sport Arena.