«Чорноморець» в Одесі у 12 турі переміг київське «Динамо» з рахунком 2:1. За це донецький «Шахтар» виплатив «Чорноморцю» преміальні.
Головний тренер одеситів Олег Дулуб хотів, щоб цю суму поділили серед його підопічних, але тренера поінформували, що преміальні підуть в основному на інші цілі, а футболісти отримають лише частину грошей, - повідомляє Sport Arena.