Хавбек «Сент-Трюйдена» Роман Безус висловив свою думку з приводу критики воротаря Динамо Максима Коваля.
«У багатьох матчах цього сезону Максим Коваль був якщо не найкращим, то одним з кращих гравців Динамо - і в єврокубках, і на старті чемпіонату. Зараз непростий період для всієї команди, і немає сенсу звинувачувати одного воротаря. Уже найближчим часом Макс виправить всю статистику», - цитує Романа zbirna.com.