В'ячеслав Заховайло: «Вірю, що «Динамо» сьогодні не програє»

Динамо Київ 2 Листопада, 16:51
Відомий футбольний менеджер В'ячеслав Заховайло розповів, чого він чекає від матчу 4-го туру групового турніру Ліги Європи між швейцарським «Янг Бойз» і київським «Динамо», який відбудеться сьогодні в Берні.

«Вірю в те, що «Динамо» сьогодні не програє. Останній зіграний матч проти «Шахтаря» налаштовує мене на оптимізм.



Якщо зможемо реалізувати моменти в контратаках, то, цілком під силу і перемогти. Інтуїція підказує, що Хацкевич зробить правильні висновки. Чекаю організованої гри від «Динамо» Київ», - написав Заховайло на своїй сторінці в соціальній мережі.