«Янг Бойз» - «Динамо». Оцінки гравців від WhoScored

Динамо Київ 2 Листопада, 21:54
Київське «Динамо» перегравши »​Янг Бойз»​ забронювало собі путівку в єврокубкову весну. Вашій увазі оцінки гравців від авторитетного порталу WhoScored.

Після київського матчу з хвилюванням чекали гру в Швейцарії. Особливо було страшно за нашу оборону, яка вже давненько не грала на нуль. Здивувало рішення Хацкевича випустити Георгія Бущана, але наш молодий кіпер не підвів і заслужено отримав високу оцінку. Міг отримати і вісімку, але пару раз помилився у простих ситуаціях і випускав м'яч з рук, але в потрібний момент виручав.

Гравцем матчу став Хачеріді, який практично не програв другий поверх і разом з Відою домінували на своїй половині поля. У «Янг Бойз» було багато ударів, але більшість з них були непідготовлені і особливої гостроти не несли. Єдина груба помилка нашої оборони була в першому таймі коли дозволили супернику пробити в штангу з кутового.

До речі, кутових у швейцарців було 17 штук і при стандартах наші відпрацювали чудово. Хачеріді отримав 8.3, а Віда 8.2. Автор голу Віталій Буяльський теж міг отримати приблизно такий же бал від експертів, але у нього крім гола була жовта і до кінця він не дограв, так що обмежився оцінкою 7.7.

Хто провалив гру, так це Мораєс, який сьогодні нічого не створив і був непомітним. Кравець, який вийшов у другому таймі створив в рази більше моментів і був частіше з м'ячем.