Повна картина для України в Лізі Європи: четверта весна для «Динамо»

Динамо Київ 4 Листопада, 08:25
З 20-ти спроб подолати груповий раунд Ліги Європи вдалими для українських клубів поки виявилися 13.

У групових раундах Ліги Європи (проводиться з 2009 року) українські команди брали участь, з урахуванням нинішнього сезону, 20 разів. Частіше за інших цього права домагалося «Динамо», якому чотири рази вдавалося вийти в плей-офф змагань. На даний момент питання залишаються за «Зорею», яка займає друге місце в групі, але її доля вирішиться в останніх двох турах.

Стовідсотковим результатом можуть похвалитися «Шахтар» і «Чорноморець», правда, спроб у них було менше. Всього ж в групових раундах ЛЄ виступало вісім вітчизняних колективів.