Потап та Позитив знялися у своєму кліпі в динамівській атрибутиці
Зірковий продюсер і репер Потап разом з учасником групи «Время и стекло» Позитивом (ПТП і ПЗТ) випустили свій новий кліп на пісню «Малібу», де вони були у символіці київського «Динамо».