Про це він написав на своїй сторінці у Фейсбук.
«Із подивом прочитав слова подяки гравця Євгена Будніка. Мовляв Заховайло заробив 4 тисячі доларів на його оренді і взяв ці гроші з гравця наперед. І це правда... Поясню чому», - розпочав агент.
«Його агенти Онищенко-Панков просили мене про сприяння. Я їм допоміг. У цьому бізнесі немає благодійності. Була домовленість і всіх все влаштувало. Я свою роботу виконав. Інша справа, що у Євгена не склалося у Словані», - йдеться у повідомленні.
«У спортивному плані я намагався допомогти Євгену, але, на моє розчарування, це йому з об'єктивних причин не допомогло. Де були його агенти – це вже інше питання...», - написав Заховайло.
«P.S. Це наочний приклад і відповідь на запитання, чому я відмовляюся в більшості випадків співпрацювати з українськими гравцями. Це їхня непорядність. Сподіваюся що всіх вас повеселив», - підсумував Заховайло.