У сьогоднішньому матчі 15-го туру чемпіонату України «Маріуполь» вдома зустрічався з «Шахтарем» і програв з рахунком 1:3.
Весь другий тайм «Маріуполь» провів в меншості. За другу жовту картку поле покинув Роже Гоміс, сфолив спочатку на Коваленко, а потім на Марлосі.
Таким чином приазовский клуб вже п'ятий матч поспіль не може закінчити матч в повному складі.
У матчі проти «Олімпіка» в 11-му турі (2:3) був вилучений Сергій Вакуленко. У грі з «Вересом» (1:1) червону картку побачив перед собою Сергій Яворський. Вакуленко також був вилучений у зустрічі проти «Зорі» (2:5), а в матчі з «Чорноморцем» (0:0) був вилучений головний тренер Олександр Бабич.