Микола Морозюк: «У другому таймі розслабилися і нервували»

Динамо Київ 5 Листопада, 20:26
Захисник «Динамо» Микола Морозюк в програмі «ПроФутбол» прокоментував перемогу над «Ворсклою» (2:1).

- На другий тайм вийшли не надто впевненими. Розслабилися. Головне, що вистояли. Ми все одно нервуємо, робимо не зовсім логічні помилки. Потрібно робити висновки, щоб надалі такого не допускати.