«Динамо» 2:1 «Ворскла»
Голи: Мораєс, 26; Буяльський, 30 - Чеснаков, 58.
У першому таймі гравці полтавського клубу двічі падали в штрафному майданчику «Динамо», але арбітр матчу Ярослав Козик вважав, що порушень правил не було.
У другому таймі, за рахунку 2:1, м'яч потрапив в руку Микити Корзуна в штрафному майданчику, але арбітр теж промовчав.
Варто відзначити, що один раз рукою в своїй штрафній площі зіграв і гравець «Ворскли» - арбітр не призначив 11-метровий.