«Динамо» - «Ворскла»: фотозвіт

Динамо Київ 5 Листопада, 22:07
Пропонуємо фотозвіт із матчу 15-го туру УПЛ між «Динамо» та «Ворсклою» (2:1), який відбувся у неділю на стадіоні НСК «Олімпійський».





















Більше світлин дивіться за цим посиланням.



© Автор фото: Олена Грішина, Ярошевський Сергій