Динамівці отримали три вихідних

Динамо Київ 7 Листопада, 15:22
Через матчі збірних у календарі виступів «Динамо» виникла двотижнева пауза.

Виконавці які залишилися в Києві отримали від Олександра Хацкевича три вихідних і зберуться в Кончі-Заспі у четвер у другій половині дня. Для комплекту гравців при проведенні тренувань, на цьому тижні перший і молодіжний склади будуть об'єднані. На відміну від вересня і жовтня, коли в паузі на збірні у «Динамо» були контрольні гри, цього разу команда обмежиться тренуваннями і, можливо, двосторонньої грою.



Нагадаємо, в нинішньому році «Динамо» залишається провести сім матчів:



18.11. УПЛ. «Зірка» - «Динамо»

23.11. ЛЄ. «Скендербеу» - «Динамо»

26.11. УПЛ. «Сталь» - «Динамо»

29.11*. КУ. «Десна» - «Динамо»

02.12*. УПЛ. «Динамо» - «Маріуполь»

07.12. ЛЄ. «Динамо» - «Партизан»

09.12*. УПЛ. «Олександрія» - «Динамо»

* - базова дата матчу