«За киян вболіваю з дитинства, для мене це елітний клуб, справжній бренд! Але зараз клубу не вистачає дуже багато чого, починаючи від тренерського штабу. Ні, Олександр Хацкевич - хороший хлопець, я проти нього нічого не маю. Але, є таке відчуття, що команді необхідний елітний тренер. І, швидше за все, іноземець, оскільки всі елітні українці в Києві вже працювали.
Плюс, як мені здається, в команді страждає селекція. По-моєму краще купити 2-3 класних легіонерів, ніж 4-6 посередніх. Загальна картина гри відразу зміниться на краще. Буяльский, Шепелєв, Циганков - хлопці дуже непогані. Але їм банально не вистачає досвіду. Заграти на такому рівні з листа, тільки потрапивши в основу з дубля, здатні тільки супер-таланти - такі як Блохін або Шевченко. А молоді необхідно набити шишки, пообтертися, і тоді вже вони вийдуть на якісно інший рівень», - цитує Федоренка «Спорт-Экспресс в Украине».