Полювання на Ярмоленка. Як збірна України провела відкрите тренування

Збірна України 7 Листопада, 20:32
Головна команда країни порадувала фанатів, влаштувавши відкрите тренування на стадіоні імені Баннікова.

Коли у пересічного вболівальника з'являється можливість вживу побачити своїх улюбленців, та ще й безкоштовно, ноги самі несуть на стадіон. Право подивитися на зірок вітчизняного футболу отримали морозостійкі фанати, які прибули на відкрите тренування головної команди країни, яке відбулося на стадіоні імені Баннікова.

Оцінити майстерність синьо-жовтих зібралася різношерста публіка різного віку. У кромки вишикувалися вихованці дитячих футбольних шкіл, які не соромилися щосили скандувати імена гравців, що пробігали поруч. В якості забави фанати, які стояли на знаменитому горбі біля стадіону, подавали м'ячі, які опинилися там тому, що гравці, мабуть, переплутали ворота з регбійними.

На початку тренування Андрій Шевченко зібрав біля себе підопічних, роздав завдання, і понеслась! Здивована публіка спостерігала, як футболісти намотують кола по стадіону. При цьому присутні віддячили пробігаючим поруч гравців бурхливими оплесками.

Після розминки футболісти почали працювати з м'ячем, перепасовувалися. На полі панувала дружня атмосфера, але при цьому ніхто не філонив і відпрацьовував до кінця.

Потім збірники вирушили до трибун, де їх вже чекали юні фанати, щоб сфотографуватися. «Ярмоленко, зроби зі мною селфі», - один маленький уболівальник був в екстазі від зустрічі з кумиром.

Андрій Шевченко знову в грі

Далі футболісти повернулися до рутини, зіграли 9 на 9 спочатку в квадраті, а потім і з воротами. Повний «матч» в якості польового гравця відбігав і Шевченко, якому партнери по команді створили чималу кількість моментів. Спостерігаючи за грою головного тренера нашої збірної, старші вболівальники згадували шедеври Андрія Миколайовича, коли він був гравцем Мілана.

Після закінчення тренування гравці вирушили фотографуватися, роздавати автографи. Кілька спортсменів, в числі яких був Андрій Ярмоленко, вирішили подражнити публіку і почали пробивати пенальті в ворота Максима Коваля на щигля. Коли воротар Динамо все ж відбив удар колишнього одноклубника, вони нарешті пішли до вболівальників, які зачекалися.

Загалом, незважаючи на київський холод, фанати, що зібралися, залишилися задоволені зустріччю з футболістами. Залишається лише побажати, щоб наша збірна частіше проводила відкриті тренування.