«Динамо» в єврокубках у нинішньому сезоні заробило як мінімум 5,02 млн євро.
Командам, які вилетіли у третьому кваліфікаційному раунді Ліги чемпіонів виплачується бонус в розмірі 0,42 млн.
У Лізі Європі київський клуб отримає 2,6 млн тільки за участь у груповому раунді.
Три перемоги (по 0,36) і нічия (0,12) принесли в касу ще 1,2 млн. 0,5 млн гарантовані всім учасникам 1/16 фіналу ЛЄ, а «Динамо» після виїзного успіху в Швейцарії таким і є. Плюс будуть додаткові гонорари переможцям груп (0,6) і другим командам (0,3).
Якщо біло-сині займуть в квартеті перше місце, до базової цифри 5,02 додаємо ще 0,3 млн. Це, нагадаємо, без урахування перерозподілених коштів (за нічиї) і частки в маркетинговому пулі, загальна сума якого становить 160 млн.