- Було б цікаво, якби «Динамо» зустрілося з «Боруссією». Звичайно, хочу, щоб вони пройшли далі в Лізі чемпіонів, але шансів замало.
- Мбокані? Він знає російську. Може сказати пару слів.
- В який би клуб я перейшов - «Барселону» або «Реал»? Давайте будемо реалістами.
- Хацкевич або Ребров? І той, і той хороші тренери.