Максим Коваль: «Було б цікаво, якби «Динамо» зустрілося з «Боруссією»

Динамо Київ 9 Листопада, 20:36
Голкіпер «Динамо» Максим Коваль під час live-трансляції відповів на запитання користувачів.

- Було б цікаво, якби «Динамо» зустрілося з «Боруссією». Звичайно, хочу, щоб вони пройшли далі в Лізі чемпіонів, але шансів замало.

- Мбокані? Він знає російську. Може сказати пару слів.

- В який би клуб я перейшов - «Барселону» або «Реал»? Давайте будемо реалістами.

- Хацкевич або Ребров? І той, і той хороші тренери.