- «Боруссія» тривалий час стежила за Ярмоленком. Чому його трансфер відбувся тільки зараз?
- Ви маєте рацію, ми давно ним цікавилися, але в перший раз ми зробили запит незадовго до закриття трансферного вікна, і у нас не вийшло його підписати. «Динамо» потрібно було виступати в Лізі чемпіонів, і вони не захотіли розлучатися з Ярмоленком.
Минулого літа ми продали Дембеле, і відразу обговорили перехід Андрія з ним і його клубом. Продаж Усмана і покупка українця відбулися майже в один і той же час.