Олег Блохін: «Поки хорошого нападника в Україні я не бачу. Говорили про Хльобаса, але він загубився»

Збірна України 12 Листопада, 20:53
Колишній тренер «Динамо» і екс-наставник збірної України Олег Блохін в програмі «Профутбол» розповів про феномен ісландського футболу і проблеми національної команди з нападниками.

- У чому феномен збірної Ісландії?

- Подивіться, як вони б'ються на футбольному полі. І як вболіває вся країна. Вони створили атмосферу, щоб за них всі завжди вболівали. Давайте візьмемо клас Ісландії і Хорватії з Туреччиною. За технічним можливостями ісландці поступаються, але вони б'ються при всіх своїх проблемах. Коли у мене запитували, я сказав, що турків вдома ми обіграємо, а вирішуватися все буде в Ісландії. Ми там були і грали. Тим більше, у них є людина, яка так кидає аут, що ніби б'є ногою.

Клас Ісландії? Деякі грають в Англії, але вони поступаються і хорватам і туркам. У Туреччині інша проблема. Вони не можуть розібратися з собою, як греки - хто кому Абрамович.

- Зараз бачите гарного нападника в Україні?

- Поки немає.

- Говорили, що на підході Хльобас.

- Я теж так думав, але раз і він загубився. А скільки мені говорили про інших молодих хлопців. І де вони?

- Кажуть, що багатьом не вистачає мотивації, тому що є машина і квартира.

- Тоді не треба приїжджати в збірну. Або відмовитися. Коли я викликаю гравця, він приходить і каже, що не може і не хоче. Зрозуміло, що вони отримують гроші в клубах. Але краще чесно сказати: «Я не хочу».