«Шахтар» переміг «Наполі» в ЮЛЧ, але все одно залишився найгіршою командою в групі

Футбол України 21 Листопада, 16:12
У матчі 5-го туру групового раунду Юнацької ліги УЄФА «Наполі» U-19 в Неаполі поступився донецькому «Шахтарю» U-19.

Футболісти молодіжної команди «гірників» зуміли забити по м'ячу в кожному з таймів. Голи в активі Олексія Кащука і Кирила Меліченко.

Неаполітанці змогли відповісти лише одним забитим м'ячем. Алессіо Дзербін на 78-й хвилині скоротив розрив в рахунку до мінімального.

Це перша перемога «Шахтаря» U-19 в груповому раунді. Донецький клуб, незважаючи на перемогу, з 4 очками залишився на останньому місці в групі.



«Наполі» U-19 1:2 «Шахтар» U-19


Голи: Кащук 40 хв., Меліченко 71 хв., - Дзербін 78 хв.