Післяматчева прес-конференція головного тренера «Сталі»

Динамо Київ 26 Листопада, 20:08
Ніколай Костов прокоментував гру своїх підопічних у матчі з «Динамо» (0:2):

- Вітаємо «Динамо» із заслуженою перемогою. Видно було, що ця команда грає у футбол краще за нас. Думаю, наш план не спрацював, оскільки пропустили швидкий м’яч, після чого розгубилися й не могли підтримувати інтригу.

- Чи відчувалася відсутність орендованих у «Динкамо» Тимчика та Михайличенка, як не могли допомогти у цьому матчі?

- Звичайно, це наші основні гравці на флангах. Останнім часом вони додали, тому їхня відсутність безумовно відчувалася. Через це довелося перебудовуватися, грати за іншою схемою, а в матчі з «Динамо» це було важкувато.